Studio Tvá Visage

Tvá nejrychlejší cesta k dokonalému vzhledu

     

           Biofáze

           ...tři kroky ke zdraví a kráse

 

Biofáze je unikátní metodou přírodního ošetření pokožky, založenou na stimulaci enzymů přirozeně v ní obsažených. Pomáhá uchovávat vitalitu pleti, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží. Výjimečnost metody spočívá v tom, že výrobky neobsahují enzymy, které by měly žádoucí účinky vyvolat, ale aktivují enzymy, které naše tělo, včetně pokožky, přirozeně obsahuje.

Hlavními látkami, které tuto aktivitu vyvolávají jsou kompozice éterických olejů. Vedle prokazatelného účinku Biofáze na pokožku, kdy dochází k výraznému oživení jejího vzhledu, revitalizaci po opalování nebo mrazivém počasí, celkové detoxikaci a k podstatnému nebo úplnému vymizení defektů pokožky jako je například nadměrná suchost a předčasná tvorba vrásek, poruchy pigmentace, aknéekzémy, rozšířené žilky, jizvy a další, ovlivňuje díky obsahu eterických olejů přirozeným způsobem také psychický stav.

Metoda Biofáze je, stručně řečeno, založena na regeneraci buněčných struktur kožní tkáně, které mohou vykazovat nežádoucí změny, souhrnně označované jako buněčný stres. Jeho důsledkem je například nadměrné vysoušení pokožky, její zvýšená citlivost,předčasná tvorba vrásek či celková ochablost. Regenerační proces probíhá v rámci imunitního systému a spolupracujících enzymů, štěpících bílkoviny. Metodou tepelných změn dochází při ošetření k jejich stimulaci.Přípravky biofáze pomáhají odbourávat usazené odpadní látky z pokožky, normalizují fyziologické pochody v pleti, příznivě ovlivňují povadlou pokožku, řeší problémy mastné, zánětlivé a citlivé pleti, rozpouštějí tukové cysty. Ošetřená pleť je odlehčená a svěží, perfektně hydratovaná, má zdravou růžovou barvu, citlivá pleť se zklidní.

Jednotlivá séra jsou velmi příjemné řídké přírodní gely. Na pokožce zanechávají hebký pocit,a dobře se vstřebávají. Mohou se používat podle potřeby také samostatně nebo jako podklad krémů, masek, případně regeneračních olejů Nobilis Tilia. Každé sérum obsahuje až sedm druhů specificky působících éterických olejů. Nová generace

výrobků Biofáze je výsledkem dlouholetého výzkumu společnosti Nobilis Tilia a splňuje nejen očekávanou bioaktivitu přípravků,ale všechny výrobky jsou i certifikovanou pří rodní kosmetikou (CPK).